Patronaty MEN

Ministerstwo Edukacji Narodowej przypomina, że chętnie obejmie patronatem wszystkie wartościowe inicjatywy. W obecnych czasach dużo trudniej przebić się z wieloma pomysłami. Wiele osób ogranicza się tylko do czytania artykułów w subskrybowanych gazetach. Niestety przez to wiele godnych uwagi inicjatyw upada.
Patronatem MEN są otoczone również ciekawe propozycje skierowane do młodych graczy. Wśród nich znajdziemy np. akcje dokarmiania graczy.

Chcesz, aby Twoja inicjatywa została objęta Patronatem MEN? Wyślij wiadomość na organizację MEN, lub daj nam znać na kanale #MEN.public.


Fundacja Pomocy eDzieciom

FPeD czyli Fundacja Pomocy eDzieciom została założona w lutym 2010 roku – zajmuje się szerzeniem i pomocy i edukacji wśród młodych graczy. Działają nieprzerwanie od dwóch i pół roku, odpowiadając na pytania graczy, wydając im chleb i bronie. Czasem też wspomogą artami pokazującymi jak szybko odnaleźć się w grze na każdym polu- biznesmena, żołnierza czy polityka. Każdy potrzebujący otrzymuje jedno tanka q7.
Wymagania:
-Złożenie jedno na dzień kalendarzowy podania
-Przynależność do I dywizji (do 24-go poziomu włącznie)
-Każdy gracz może złożyć max. 10 podań.
-Uczciwość- nie możesz mieć multi lub w żaden inny sposób oszukiwać.
Kanał IRC: #FPeD (Quakenet)
Zgłoszenia: http://bit.ly/1cxlRBS
Osoba prowadząca: Basowy
Gazetka: http://www.erepublik.com/en/newspaper/fundacja-pomocy-edzieciom-215431/1Promieniotwórcza Fundacja

PF prowadzona jest przez oldastata od ponad 2 lat. W okresie większej aktywności dostarczała pomoc codziennie nawet do 100 graczy. Obecnie ze względu na ograniczoną aktywność w grze dostawy odbywają się co kilka dni – ale za wszystkie zgłoszenia w tym czasie. Otrzymać można za każdy zgłoszony dzień chlebki odnawiające 600 energii i 5 broni q7. Za pierwsze zgłoszenie (lub wysyłane osobno zgłoszenia zamiast w jednym wątku) – otrzymuje się chlebki odnawiające 300 energii i 2 bronie q7.
Wymagania:
– pomoc obejmuje graczy do 26 poziomu włącznie
– warunkiem otrzymania pomocy jest wysyłanie do oldastata wiadomości (pm) z prośbą o pomoc/ chlebki (treść dowolna + numer dnia eRep) (wszystkie wiadomości najlepiej wysyłać w jednym wątku-odpowiedź na jedną wiadomość- niestosowanie się do tego skutkuje niższymi dostawami)
– prośbę o wsparcie można wysyłać codziennie dopóki nie uzyska się 27 poziomu
Osoba prowadząca: oldastat
Gazetka: http://www.erepublik.com/en/newspaper/astatowe-nowiny-262349/1


Fundacja PPP

Fundacja Polskiej Partii Patriotycznej powstała w celu pomocy nowym graczom. Każdy młody gracz (z 1. dywizji – do 27 levela włącznie), z ePolskim obywatelstwem, może się zgłosić do fundacji poprzez wypełnienie formularza. Każdy uprawniony do otrzymania pomocy otrzyma chlebki pozwalające zregenerować 600 punktów energii i broń (ilość i Q w zależności od stanu magazynu). O pomoc można ubiegać się codziennie, aż do momentu uzyskania 28 poziomu.

Poza wydawaniem chlebków Fundacja PPP prowadzi także działalność informacyjną. Na kanale IRC fundacji opiekunowie Fundacji starają się pomóc młodym graczom w starcie i rozwoju. Są oni otwarci na pytania dotyczące gry (i nie tylko) i na wszystkie (w miarę możliwości) starają się fachowo odpowiedzieć.

Wymagania:
– ePolskie obywatelstwo;
– Poziom gracza mniejszy lub równy 27;
– Wysłanie podania;
– Z pomocy można korzystać raz dziennie (jako dzień należy rozumieć czas od godziny 0:00 czasu eRepublik do godziny 0:00 dnia następnego, czyli od 9:00 czasu polskiego do 9:00 dnia następnego);
– W czasie wyborów kongresowych (25 dzień miesiąca) fundacja wstrzymuje działalność.

Szczegółowe informacje można znaleźć w regulaminie fundacji

Osoby prowadzące: Kijek93, Gregorictwatwaratwa, synolek

Gazetka: Gazetka Fundacji PPP


Fundacja Green

logo-fundacja

O Fundacji:
• Fundacja wspiera graczy (z naciskiem na nowych)
• Wymagany poziom 1-40

Pomoc otrzymuje się poprzez wypełnienie formularza raz dziennie – za każdym razem musisz wypełnić formularz !!
LINK DO FORMULARZA: KLIKNIJ
System dofów wygląda tak :
screenshot-1Historia Fundacji:
Fundacja powstała 30.06.2014 , została założone przez Olivera Q. Działa oraz wspiera graczy z różnych krajów: Polski, Nowej Zelandii, Chorwacji. Największy nacisk nakłada na Polskich eRepowiczów ze względu na to, że jest ich najwięcej ok.40 osób/dziennie. Fundacja wysyła broń oraz jedzenie. Celem Fundacji jest lepszy start nowych graczy oraz pomoc już tym dojrzalszym-odrzuconym przez inne fundacje.

Osoba prowadząca: Oliver Q
gazetka: Empires News
kanał irc na rizonie: #ogreen


Fundacja OmNomNom!

Fundacja OmNomNom! powstała dnia 1804 nowego świata w celu rozdawania ciasteczek głodnym potworkom. Od tamtej pory pomaga potrzebującym niezależnie od tego do jakiej partii, czy bojówki należą. Wszystko co trzeba zrobić to poprawnie wypełnić podanie. Można otrzymać jedzonko jak i bronie.
Wymagania:
-Wypełnienie formularza;
-Nie przekroczenie miesięcznego limitu podań (więcej w regulaminie)
Osoba prowadząca: kabuu11
Gazetka: http://www.erepublik.com/en/newspaper/to-do-ciebie-264538/1
Kanał IRC: #OmNomNom!
Arkusz:http://tinyurl.com/o95hpnh


 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s