Dyktatura

Czym jest dyktatura?

Dnia 2 653 została dodana do gry możliwość wprowadzenia dyktatury. Dyktator zyskuje właściwie władzę absolutną w państwie, jedynie nie może zmienić wiadomości powitalnej dla nowych graczy oraz odwołać prezydenta. Dyktator ma również ograniczenia w zakresie liczby możliwych do przydzielenia obywatelstw. Podczas trwania dyktatury każda ustawa jest przegłosowywana tylko jednym głosem należącym do dyktatora.

Jak wprowadzić dyktaturę?

Walkę o wprowadzenie dyktatury może rozpocząć każdy dowódca grupy bojowej zarejestrowanej w danym kraju. Do tego potrzeba również 200 000 cc zgromadzonych na koncie MU. Po rozpoczęciu rewolucji następuje 3-godzinny czas podczas którego dowódcy innych MU decydują czy ich bojówka ma walczyć po stronie dyktatora czy demokracji. Jeżeli dowódca nie podejmie decyzji, MU automatycznie stanie po stronie demokracji. Następnie odbywa się walka, w której uczestniczą członkowie MU z kraju. Kampania ma miejsce w stolicy państwa i ma przebieg jak zwykła wojna.

Jak powrócić do demokracji?

Walka o przywrócenie przebiega niemal identycznie jak walka o dyktaturę. Zostaje zainicjowana przez dowódcę MU, oczywiście jeżeli na koncie MU znajduje się odpowiednia ilość gotówki (200 000 cc).. Kolejne trzy godziny to wybieranie przez dowódców strony po której stanie MU, z tą różnicą że domyślnie MU staje do walki po stronie dyktatury.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s