Domy i nadgodziny

Czym są domy i co dają?

Domy są jednym z trzech produktów końcowych możliwych do zrobienia w Erepublik, obok jedzenia i broni. Są dostępne do kupienia na Rynku Produktów. Aktywny dom zwiększa ilość energii jaką dysponujemy w grze a także generuje Punkty Nadgodzin niezbędne do pracy po godzinach. Punkty Nadgodzin są wytwarzane w tempie 1 pkt. co godzinę.

Czym jest praca w nadgodzinach?

Praca w nadgodzinach daje nam możliwość zarobienia drugiej wypłaty w ciągu dnia, a praca na nocną zmianę – trzecią. Jeżeli posiadamy wystarczającą ilość Punktów Nadgodzin (24), Energii (10) oraz już raz pracowaliśmy, możemy je wykorzystać pracując w nadgodzinach. Aby to zrobić należy kliknąć na przycisk Pracuj nadgodziny w okienku firm.

Nadgodziny

Jeżeli Już pracowaliśmy w nadgodzinach, mamy możliwość Pracy na nocną zmianę. Aby to zrobić, należy mieć wystarczającą ilość Punktów Nadgodzin (24), wystarczającą ilość Energii (100) oraz należy zapracować w normalnym czasie oraz w nadgodzinach. Jeśli spełnimy te warunki, odpowiednia opcja będzie dostępna w okienku firm.

Jak aktywować domek?

Aby aktywować dom należy w Magazynie kliknąć na ikonę domu, która po najechaniu na nią kursorem zszarzeje i pojawi się napis Aktywuj. Od tego czasu zyskujemy dodatkową energię oraz Punkty Nadgodzin.

Aktywacja domka

Aby dezaktywować domek należy kliknąć na jego ikonkę w Magazynie, która po najechaniu na nią kursorem zszarzeje i pojawi się na niej napis Pauza.

Jak produkować domy?

Aby produkować domy należy być właścicielem Fabryki Domów oraz mieć wystarczającą ilość Surowców Konstrukcyjnych. W przeciwieństwie do firm produkujących jedzenie oraz broń, domy mogą produkować jedynie pracownicy. Im więcej firm produkujących domy tym krótszy czas konstrukcji jednego domu.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s