Domy i nadgodziny

Czym są domy i co dają?

Domy są jednym z trzech produktów końcowych możliwych do zrobienia w Erepublik, obok jedzenia i broni. Są dostępne do kupienia na Rynku Produktów. Aktywny dom zwiększa ilość energii jaką dysponujemy w grze a także generuje Punkty Nadgodzin niezbędne do pracy po godzinach. Punkty Nadgodzin są wytwarzane w tempie 1 pkt. co godzinę.

Czym jest praca w nadgodzinach?

Praca w nadgodzinach daje nam możliwość zarobienia drugiej wypłaty w ciągu dnia, a praca na nocną zmianę – trzecią. Jeżeli posiadamy wystarczającą ilość Punktów Nadgodzin (24), Energii (10) oraz już raz pracowaliśmy, możemy je wykorzystać pracując w nadgodzinach. Aby to zrobić należy kliknąć na przycisk Pracuj nadgodziny w okienku firm.

Nadgodziny

Jeżeli Już pracowaliśmy w nadgodzinach, mamy możliwość Pracy na nocną zmianę. Aby to zrobić, należy mieć wystarczającą ilość Punktów Nadgodzin (24), wystarczającą ilość Energii (100) oraz należy zapracować w normalnym czasie oraz w nadgodzinach. Jeśli spełnimy te warunki, odpowiednia opcja będzie dostępna w okienku firm.

Jak aktywować domek?

Aby aktywować dom należy w Magazynie kliknąć na ikonę domu, która po najechaniu na nią kursorem zszarzeje i pojawi się napis Aktywuj. Od tego czasu zyskujemy dodatkową energię oraz Punkty Nadgodzin.

Aktywacja domka

Aby dezaktywować domek należy kliknąć na jego ikonkę w Magazynie, która po najechaniu na nią kursorem zszarzeje i pojawi się na niej napis Pauza.

Jak produkować domy?

Aby produkować domy należy być właścicielem Fabryki Domów oraz mieć wystarczającą ilość Surowców Konstrukcyjnych. W przeciwieństwie do firm produkujących jedzenie oraz broń, domy mogą produkować jedynie pracownicy. Im więcej firm produkujących domy tym krótszy czas konstrukcji jednego domu.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s