3.2 Prasa Jak Czytać

Artykuł otwiera się po kliknięciu na jego tytuł. Artykuły mają różną treść i formę, ale lokalizacja przycisków jest taka sama.

ty

Na górze po lewej – avatar gazetki, nazwa gazety jest napisana większą dużą czcionką. Poniżej na lewo od flagi i nazwy kraju jest nick gracza, do którego należy gazeta. Trochę niżej po lewej stronie możemy znaleźć nazwę artykułu, pod nim aktualną ilość komentarzy oraz mocno przybliżony termin wydania artykułu.Na zielonym tle jest podana ilość głosów oddanych na artykuł. Swój głos oddajemy klikając Vote/Głosuj. Możemy oddać tylko jeden głos na artykuł, oddanego głosu nie możemy cofnąć.
W prawym górnym rogu możemy ujrzeć przycisk:

Dzięki temu będziemy powiadamiani za każdym razem, gdy artykuł zostanie wydany z subskrybowanej gazetki. nagradzamy w ten sposób gracza, który po uzbieraniu 1000 subskrypcji otrzyma medal MEDIA MOGUL oraz gold. Oczywiście nadaną subskrypcje możemy anulować ponownie klikając  ten sam przycisk lub wybierając opcję „Change”w Newspaper subscriptions. Wszelkie nasze obecne subskrypcje możemy zaś obejrzeć klikając na samym dole we wcześniej wymienione Newspaper subscriptions:

Opcje na tej stronie raczej są oczywiste. Możemy stąd przechodzić bezpośrednio do nowych artykułów naszych ulubionych, bądź po prostu nagrodzonych gazetek. Możemy anulować pomyłkowo nadane subskrypcje lub przejść do profilu właściciela gazetki. Pod każdym artem możemy przeczytać zdanie innych osób, możemy też wyrażać własne opinie lub po prostu debatować odnośnie interesujących nas wątków. Często się zdarza, że artykuł ma więcej komentarzy niż Votów, a same komentarze wyjaśniają wiele spraw o których chciał nas poinformować redaktor.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s