3.1 Prasa Gdzie czytać

Prasa to podstawowe źródło informacji o życiu ePolski. Znajdziesz tu artykuły dotyczące polityki, działań zbrojnych, analizy ekonomiczne, ale także humor, komiksy i niestety flejm – czyli ostrą, czasem nie koniecznie kulturalną wymianę poglądów. Redaktorem może zostać każdy, jeżeli masz dar pisania ciekawych  rzeczy – na pewno się tu odnajdziesz

First steps in eRepublik – Poradniki, tłumaczenia, rady od starszych graczy dla młodych

Battle orders – Rozkazy Ministerstwa Obrony Narodowej, czyli gdzie walczyć.

Warfare analysis – Analizy wojenne.

Political debates and analysis – Tu znajdują się sprawy związane z polityką – debaty, dyskusje, programy wyborcze.

Financial business – Trochę ekonomii i przedsiębiorczości.

Social interactions and entertainment – Tutaj dowiesz się o spotkaniach graczy, czy innych formach rozrywki jakich nie zaznasz w eRepublik.

Newspaper subscription – Lista gazetek, które subskrybujesz.

Po kliknięciu na wybrany element zostaniemy do listy artykułów wwybranej kategorii. Liczba wyświetlana na zielonym polu po lewej stronie to voty – tyle osób poleciło dany artykuł. Artykuły są wyświetlane od góry zaczynając od tych z największa liczbą votów. Wyświetlany jest również tytuł artykułu, data jego opublikowania, kategoria oraz lokalizacja gazety. Po prawej stronie widnieje nazwa gazety oraz jej logo.

Możemy zmieniać nie tylko kategorie artykułów, ale także mieć podgląd na te globalne z największa liczbą głosów czy na te zupełnie nowe (wystarczy kliknąć na logo z poświatą i zmienić) oraz lokalizację gazet (klikając na flagę i zmieniając na wybrany kraj).

W Top rated wyświetlają się artykuły z największą liczbą głosów. Latest – najnowsze artykuły z danej kategorii. Last events informuje nas o ostatnich wydarzeniach w wybranym przez nas kraju. W International sprawdzisz, które artykuły z całego świata zdobyły największa popularność w ostatnim czasie natomiast Subscriptions przekieruje Cię do niedawno opublikowanych artykułów gazetek, które subskrybujesz.

Klikając na Change pod swoimi subskrybcjami możesz nimi zarządzać: po zaznaczeniu wybranych i kliknięciu Unsubscribe możesz usunąć subkrybcję danej gazetki.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s