1.6 Prawa eRepublik i zasady gry

Zasady ustawione przez administratorów gry obowiązują wszystkich. W przypadku ich złamania gracz otrzymuje punkty karne(forfeit points), które wyświetlane są w profilu. Maksymalnie można otrzymać 8 punktów. W przypadku przekroczenia granicy gracz otrzymuje stałego bana. Za dobre sprawowanie ilość FP się zmniejsza. Po upływie 2 miesięcy FP zostają usunięte.

tabelka1

Jak widzimy za wykroczenia można otrzymać trzy ostrzeżenia. Później zostaje zablokowane konto. Content Block oznacza, że z konta można korzystać oprócz tworzenia i edytowania zawartości

Prawo eRepublik

  • Nie będziesz zanieczyszczał Nowego Świata brudem takim jak: reklama zewnętrzna, spam, obelgi, pornografia, wulgaryzmy i rasizm.
  • Nie będziesz otrzymywać żadnych korzyści poprzez nielegalne środki jak oszustwa, błędy i nadużycia.
  • Nie będziesz tworzyć i zarządzać multikontami.

  • Jeśli będziesz zanieczyszczać brudem Nowy Świat, Twoje prawo do tworzenia większego brudu zostanie wstrzymane (zablokowany dostęp do tworzenia i edycji treści).
  • Dobra są tylko dla osób z czystym sercem i duszą. Każde dobro zdobyte ścieżką ciemności zostanie usunięte. Grzesznicy nie zasługują na swoją pracę (utrata gold, punktów umiejętności nawet dożywotni ban).
  • Konta zła zostaną zablokowane w Nowym Świecie i grzesznicy nie będą mogli z tych kont korzystać (utrata gold, punktów umiejętności nawet dożywotni ban).

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s