1.4 Darowizny

Jak komuś coś dać? Jak komuś przelać pieniądze?

Aby przesłać produkty lub pieniądze musisz posiadać status Adult (Młody i Dorosły gracz), gdy już go masz, wchodzimy w profil osoby, której chcemy przekazać darowiznę. Klikamy na ikonkę zaznaczoną na obrazku:przesyłanie

Jeśli chcemy dać komuś przedmiot, od razu po wejściu na profil mamy taką możliwość. Teraz wystarczy tylko wpisać odpowiednią ilość przedmiotów(lub waluty,gold), które chcemy przekazać (na przykład chlebek) i kliknąć DONATE. Obecnie można przekazywać wyłącznie chlebek i broń. Pamiętaj, że przekazać przedmiot można tylko na konto innego obywatela. Nie można ich przekazywać na organizację.

Jeśli chcemy przelać na czyjeś konto pieniądze, wybieramy MONEY (widać na obrazku poniżej). Następnie należy wybrać walutę, wpisać ile chcemy przeznaczyć dla wybranej osoby lub organizacji i kliknąć DONATE w linii wybranej waluty. Pamiętaj, że co jakiś czas  wyskakuje  tzw.  captcha,  gdzie  musisz wpisać  podany ciąg liter i/lub cyfr – po prawidłowym ich wpisaniu towar lub pieniądze zostają przekazane do na konto wybranego obywatela lub organizacji. Nie zapomnij również, że łączna suma jaką może otrzymać przez darowiznę lub zdobyć poprzez walut wymieniane na Monetary Market dany obywatel nie może przekroczyć 10Gold dziennie.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s